Kalender competitiegroep TTm

  Voor speciefieke wedstrijd info te verkrijgen via de GymFed site: Klik Hier   (Soort activiteit: kies een wedstrijd, Discipline: kies Toestelturnen meisjes)

 Datum                           Competitie                                   Deelname                                                             Doelstellingen                                                                                  
 1/2/3 november 2019  Mälarcupen 2019
 - Stokholm Zweden
 Kioma Moriconi, Josephine Kaers, Kaat Geusens


 Voor deze 3 meisjes is het de eerste wedstrijd van het seizoen.
 Positieve succesbeleving en wedstrijdervaring staan voorop.

 Verder is de doelstelling van de deelname aan deze wedstrijd
 vooral gericht naar de wedstrijd zelf.
 En dit om te bekijken of het een wedtrijd is om toekomst-
 gericht met meerder gymnasten aan deel te nemen.

 23/24 november 2019  16de Cup Michel Wanten
 - Berkenbos
 
 Manou Paulus, Lindsay Hendrikx, Amalia
 Verstrepen, Vonne Knevels, Mirle Steegmans,
 Maya Thior, Fleur Bruggeman, Maithe Stinkens,
 Eda Marangoz, Chiara Moscatiello, Lyana
 Ramaekers, Jinthe Steegmans, Kioma Moriconi,
 Alyssia Novelli, Kirsten Steegmans, Lien Hoeben,
 Lyana Vanoevelen, Femke Verboven, Josephine
 Kaers, Kato Vrancken, Kaat Geusens,
 Linde Korting, Sharina Van Gompel.


 De doelstelling van onze eigen Cup Michel Wanten is het
 aanbieden van een internationale wedstrijd aan meisjes
 die niet tot op het topsport niveau geraken.
 In dit kader willen wij dat natuurlijk ook aanbieden aan
 onze eigen gymnasten.
 De Cup Michel Wanten is vooral gericht op meisjes uit het
 B-niveau. Voor gymnasten uit het A-niveau hebben we ook
 een deelname programma.
 Voor het C-niveau is het minder, dus vanuit onze eigen club
 doen we hier dus niet aan mee.
 We merken wel dat sommige andere clubs dit wel doen.

 7 december 2019  Euregio - Ficep Wedstrijd
 - Zwitserland


 Jongeren team selectie van:
 Femke Verboven en Josephine Kaers.

 Dames team selectie van:
 Linde Korting en Sharina Van Gompel.


 Al geruime jaren maakt onze club deel uit van de
 Euregiowerking.
 In dit kader proberen wij steeds enkele goede gymansten
 af te leveren om de Euregioploegen te ondersteunen.

 En dit ook met trainer(s) en juryleden.

 Doelstelling Euregiowedstrijden is vooral succesbeleving.
 En dit in het kader van teamwerking met de Euregio.
 (Regio Limburg en Regio Luik)

 4/5 januari 2020  Westhoektornooi - Vlamertingen


 Zaterdag:
 C 11, C 12 opwarming 09.00u.

 Jenna Vandael, Amélie Tielen.

 B11, B12 opwarming 13.00u.
 Maya Thior, Fleur Bruggeman, Eda Marangoz,
 Kioma Moriconi, Chiara Moscatiello,
 Alyssia Novelli, Lyana Ramaekers,
 Jinthe Steegmans, Maithe Stinkens.

 B13, B14-15, B16+, C17 opwarming 16.30u.
 Lien Houben, Kirsten Steegmans,
 Josephine Kaers, Lyana Vanoevelen,
 Femke Verboven, Kaat Geusens,
 Linde Korting, Vrancken Kato.

 Zondag:
 B10 opwarming 14.00u.
 Manou Paulus, Lindsay Hendrikx, Amalia
 Verstrepen, Vonne Knevels, Mirle Steegmans.
 


 Dit is een wedstrijd per toestel.
 We gebruiken deze wedstrijd vooral om wedstrijdervaring
 op te doen en ons voor te bereiden op het seizoen dat komt.

 Maar omdat het per toestel is en niet allround, kunnen de 
 meisjes hier anders naar toe leven

 11 januari 2020  PV 1 - C niveau - Temse  
 C 16 - Rani Truyen - Wedstrijd start Brug
           11.05 opwarming

 C 17 - Lien Gybels - Wedstrijd start Balk
           17.30  opwarming     
     

 Eerste Provinciale voorrond, rustige wedstrijd,
 kijken hoever we ervoor staan.

 19 januari 2020   Wed.1 - I niveau - Hoogstraten     


 I8 - Soares Gioia, Vaesen Luz, Nulens Caprice,
       Verstrepen Ariana, Beerten Janne,
       Billardello Sienna.
       08.40 opwarming.

 I9 - Brondel Emma, Bruggeman Merel,
       Vandezande Sien, Kalitka Juna.
       12.55 opwarming

 
 Voor de I8 is het de eerste deelname in een Gymfed-wedstrijd.
 Dus wedstrijdervaring opdoen is de doelstelling.

 Ook voor de I9 is het vooral nog opdoen vanwedstrijdervaring.
 Voor het gehele I-niveau is echter onze grootste doelstelling.
 Plezier hebben in het turnen en wedstrijdbeleving.

 Dus positiviteit staat een hier een heel stuk hoger dan succes.
 25/26 januari 2020  PV 2 - C niveau - Nazareth


 C 11 - Jenna Vandael - zondag vm/nm/av?
 C 12 - Amélie Tielen - zondag vm/nm/av?
 C 16 - Rani Truyen - zaterdag vm/nm?
 C 17 - Lien Gybels - zaterdag av.

 Voor Jenna en Amélie:
 Eerste Provinciale voorrond, rustige wedstrijd,
 kijken hoever we ervoor staan.

 Voor Lien en Rani proberen te groein na hun eerste PV.

 2 februari 2020  Wed.2 - I niveau - Nederboelare       


 I8 - Soares Gioia, Vaesen Luz, Nulens Caprice,
       Verstrepen Ariana, Beerten Janne,
       Billardello Sienna.
       Zondag namiddag wedstrijd 2.

 I9 - Brondel Emma, Bruggeman Merel,
       Vandezande Sien, Kalitka Juna.
       Zondag namiddag wedstrijd 1.

  Plezier, positivitiet en wedstrijdervaring.
 8/9 februari 2020  PV 3 - C niveau - Mol


 C 12 - Amélie Tielen - zondag vm/nm/av?
 C 16 - Rani Truyen - zaterdag vm/nm/av?

 Beide meisjes hebben op deze wedstrijd hun Limburgs.
 We wensen hen dan ook veel succes.
 16 februari 2020  Wed.3 - I niveau - Leopoldsburg  
 I8 - Soares Gioia, Vaesen Luz, Nulens Caprice,
       Verstrepen Ariana, Beerten Janne,
       Billardello Sienna.
       Zondag voormiddag.

 I9 - Brondel Emma, Bruggeman Merel,
       Vandezande Sien, Kalitka Juna.
       Zondag namiddag wedstrijd 1.

 Plezier, positivitiet en wedstrijdervaring.
 23 februari 2020  PV 4 - C niveau - Meerhout  
 C 11 - Jenna Vandael - zondag vm/nm/av?
 C 12 - Amélie Tielen - zondag vm/nm/av?

 Positieve wedstrijdbeleving en groeien in wedstrijdervaring.
 29 februari 2020
 30 maart 2020
 PV 1 - AB niveau - Assebroek

 
 A 11      - Thilde Lekens.
 B10       - Manou Paulus, Lindsay Hendrikx,
                Amalia Verstrepen, Vonne Knevels,
                Mirle Steegmans.
 B 11      - Maya Thior.
 B 12      - Fleur Bruggeman, Eda Marangoz,
                Kioma Moriconi, Chiara Moscatiello,
                Alyssia Novelli, Lyana Ramaekers,
                Jinthe Steegmans, Maithe Stinkens.
 B 13      - Lien Houben, Kirsten Steegmans.
 B 14/15 - Josephine Kaers, Lyana Vanoevelen,
                Femke Verboven.
 B 16+   - Marie Bosmans, Kaat Geusens,
               Linde Korting, Sharina Van Gompel,
               Vrancken Kato.

 Aangezien we nog niet weten of het 2 of 3 voorrondes zullen
 zijn, weten we ook nog niet waar ons Limburgs zal vallen.

 Daarom kunnen we nog niet echt doelstellingen zetten.

 Maar positieve wedstrijdbeleving is natuurlijk altijd onze
 grootste doelstelling.

 7/8 maart 2020  PV 5 - C niveau - Hechtel-Eksel
 C 11 - Jenna Vandael - zondag vm/nm/av?
 C 17 - Lien Gybels - zaterdag vm.

 Beide meisjes hebben op deze wedstrijd hun Limburgs.
 We wensen hen dan ook veel succes.
    
Alle volgende wedstrijden voor dit seizoen zijn afgelast door de federatie GymFed omwille van het coronavirus.

       
       
       
 ........................................  .............................................................  ....................................................................................  ............................................................................................