Uurrooster 2022-2023

Klik hier om online in te schrijven voor lessen in Heusden-Zolder

Inschrijven voor onze lessen in de gemeete As kan verder onderaan via een link.

Scroll naar onder om de verschillende sporthal locaties te vinden: (Rode balk: "Locatie en uitrusting")
In Heusden-Zolder zijn we actief in: Berkenbos, Eversel, Heusden² en Bolderberg en in de gemeente As in de sporhtal van As.

(Klik hier voo de info lidgelden, of via: Algemeen/Lidgeld)

Sporthal Berkenbos
  Maandag 17.00u - 18.00u BV01   Seniorengym  => Werkt met beurtenkaarten.                    (in Hal 1) 1982  en  ouder  Achten Laura
  20.00u - 21.00u BV02   Netbal Dames                                                                 (in Hal 1) Alle leeftijden //////
  Woensdag 14.45u - 15.45u BR01   Kleuterturnen met  Kidies & Multimove 2017 - - - 2020 Vandebroek Valerie
Plessers Jens
  14.45u - 15.45u BR02   Recreaturnen 1, 2 en 3de leerjaar met Gymstars 2014 - - - 2016 Soeffers Sharon
+ hulptrainers
  16.00u - 17.30u BR03   Recreaturnen 4, 5 en 6de leerjaar met Gymstars     (in Hal 1) 2010 - - - 2014 Soefers Sharon
Plessers Jens
  Zaterdag 09.30u - 10.30u  BR04   Kleuterturnen met Kidies & Multimove                     (in Hal 1) 2017 - - - 2020 Lotte Cruts

  09.30u - 10.30u  BR05   Recreaturnen 1, 2 en 3de leerjaar met Gymstars 2014 - - - 2016 Geusens Kaat

  10.30u - 12.00u  BR06   Recreaturnen 4, 5 en 6de leerjaar met Gymstars  (in Hal 1) 2010 - - - 2014  Engelen Aliana

Sporthal Eversel
  Zaterdag 09.30u - 10.30u ER01   Kleuterturnen met Kidies & Multimove 2017 - - - 2020 Vandebroek Valerie
     
  10.45u - 11.45u ER02   Kleuterturnen met Kidies & Multimove 2017 - - - 2020 Vandebroek Valerie
Vandebroek Lotte
Simons Laura
Sporthal Heusden     
  Maandag 17.00u - 18.00u HR01   Kleuterturnen met Kidies & Multimove 2017 - - - 2020  Gabriëls Nadine
Michels Kimberly
  18.00u - 19.15u HR02   Recrea-turnen 1- 6de Lj. + 1ste middelbaar met Gymstars 2010 - - - 2016 Gabriëls Nadine
Thior Maya
  18.00u - 19.15u HR03   Recreatie Trampoline + eventuele deelname aan tornooien 2009 - - - 2016 Michels Kimberly
Cruts Lotte
  Woensdag 16.45u - 18.45u HR04

  Recreatie Tumbling

2016 en ouder  Gabriëls Nadine
Michels Kimberly
Van Gompel Luk
  Vrijdag 17.00u - 19.00u HR05   Recreaturnen voor + 12 jarigen 2000 - - - 2011 Vogels Lieze
  Zaterdag 09.15u - 10.15u HR06   Kleuterturnen met Kidies & Multimove 2017 - - - 2020 Vogels Lieze
Deferme Amelie
Vanoppen Mara
  10.15u - 11.30u HR07   Recreaturnen 1- 6de Lj. + 1ste middelbaar met Gymstars 2010 - - - 2016 Vogels Lieze
Vogels Britt
  11.30u - 13.00u HR08   Recreatie Trampoline & Airtrack        2009 - - - 2016 Vogels Britt
  11.30u - 13.00u HR09   Recreaturnen voor + 14 jarigen        2000 - - - 2009 Vogels Lieze
Sporthal Bolderberg
  Dinsdag 17.00u - 18.00u BOR1  Kleuterturnen met Kidies & Multimove (Hal 2) 2017 - - - 2020 Vandebroek Valerie
Tielen Amélie
Sporthal Kleuterschool Toverfluit
Uren dans nog niet allemaal aangepast.
Inschrijven ook nog niet mogelijk voor alle dansgroepen
  Maandag 17.00u - 18.00u TD01   Dans - Hiphop   1, 2 en 3de leerjaar   2014 - - - 2016 Gallucci Erika
  18.00u - 19.00u TD02   Dans - Hiphop   +12 jarigen    2007 - - - 2011 Gallucci Erika 
  19.00u - 20.00u TD03   Dans - Hiphop   +20 jarigen              Geannuleerd 2003 en ouder D'amires Davina
  19.15u - 20.15u TD04   Zumba®    => Werkt met beurtenkaarten. Alle leeftijden Gonzalez Lani 
  Dinsdag 17.30u - 18.15u TD05   Kleuterdans (4-5 jarigen)  2017 - - - 2019  Nulens Noor
Comitangelo Chiara
  Woensdag 17.15u - 18.15u TD06   Dans - Hiphop  3de en 4de leerjaar     Geannuleerd 2013 - - - 2014 D'amires Davina
  18.15u - 19.15u TD07   Moderne Dans +12 jarigen                Geannuleerd 2008 - - - 2011 D'amires Davina
  20.00u - 21.00u TD08   Moderne Dans +15 jarigen   2000 - - - 2008 Bruggeman Romi
  Donderdag 18.45u - 19.45u TD09   Dans - Hiphop 4, 5 en 6de leerjaar 2011 - - - 2014 Nulens Noor
  20.00u - 21.00u TD10   Zumba®    => Werkt met beurtenkaarten. Alle leeftijden Yana Laenen
  Vrijdag 17.15u - 18.15u TD11   Moderne Dans 1, 2 en 3de leerjaar   2013 - - - 2016 François Imani 
  18.15u - 19.15u TD12   Moderne Dans 4, 5 en 6de leerjaar   2011 - - - 2014 François Imani 
  Zaterdag 11.30u - 12.30u TD13   Moderne Dans +12 jarigen     Geannuleerd 20078- - - 2011 Goossens Soetkin
  14.00u - 15.00u TD14   Dans - Hiphop 4,5 en 6de leerjaar 2011 - - - 2014 D'amires Emelia
  15.00u - 16.15u TD15   Dans - Hiphop +15 jarigen     Geannuleerd 2000 - - - 2008 D'amires Emelia
Sporthal Gemeente AS
Klik hier om in te schrijven voor de Gemeente AS
  Zaterdag 09.00u - 10.00u AS 1   Kleuterturnen met Kidies & Multimove 2017 - - - 2020

Bruggeman Romi
Meermans Louis
Stouten Luca
Vanloffelt Mirte

  10.00u - 11.00u AS 2   Recreaturnen 1 en 2de leerjaar met Gymstars 2015 - - - 2016 Bruggeman Romi
Meermans Louis
Stouten Luca
Vanloffelt Mirte
  11.00u - 12.00 AS 3 Recreaturnen 3 en 4de leerjaar met Gymstars 2013 - - - 2014 Bruggeman Romi
Meermans Louis
Stouten Luca
Vanloffelt Mirte
  12.00u - 13.00u AS 4   Recreaturnen 5 en 6de leerjaar & 1ste en 2de Middelbaar met Gymstars 2009 - - - 2012  Bruggeman Romi
Meermans Louis
Stouten Luca
Vanloffelt Mirte